0
Teslimat Şartları

karumb2b.com şu anda yalnızca Türkiye sınırları içinde bulunan adreslere gönderim yapmaktadır 

Kargo ücreti ne kadar?

Kargo ücreti toplam sepet tutarına göre değişiklik göstermektedir. Bu neden siparişinizin ödemesini yaparken kargo ücreti belirtilmez veya talep edilmez. Eğer Siparişiniz belirlenen tutarların altında ise ürün teslimatı sırasında kargo teslimat görevlisi sizden ücret talep edecektir. 

 

Siparişim ne zaman gönderilir?

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. e-haikon.com ilgili birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir.

Belirtmek isteriz ki, karumb2b.com’un ürünlerin teslimi ile ilgili sorumluluğu, ürünlerin Kargo firmasına teslimi ile sonlanmış olur.

 karumb2b.com’un ürünlerin Kargo firmasına teslimi sonrasında herhangi bir müdahalesi yahut yükümlülüğü bulunmamaktadır. Tarafınızca tercih edilen kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme, hasar, kayıp ve diğer sorunlardan dolayı karumb2b.com sorumlu tutulamaz ancak Firmamız bu durumlarda mağduriyetinizin giderilmesi için elinden gelen tüm desteği gösterecektir.

 

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilir?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren teslimat bölgesine bağlı olarak ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişlerinizin teslimatı seçmiş olduğunuz kargo şirketi tarafından yapılmaktadır ve kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden karumb2b.com mesul değildir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.

 

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişiniz, size ya da gösterdiğiniz kişiye, kimlik ibrazı ve imza karşılığında teslim edilecektir. Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi görmek isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında fotoğraflı kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Siparişinizi kargo görevlisinin yanında açmanız ve kontrol etmeniz, herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçerek ve kargo teslim tutanağını uygun şekilde doldurarak paketi teslim almayı reddetmeniz önerilmektedir.

 

 

Ürün kargodan hasarlı ya da eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik yada hasarlı çıkarsa kargo görevlisine tutanak tutturarak hasarlı ürün resimleri ile tutanak resmini info@karumbilisim.com  mail adresine göndermeniz halinde gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza dönüş yapılacaktır.

 

Saygılarımızla

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et